Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie strajk, nie będzie lekcji? Pismo minister Zalewskiej wywołało burzę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lutego 2019 r. o 07:43 Powrót do artykułu
Wg nauczycieli są równi i rowniejsi. Płacę minimalna podwyższono o 150 PLN brutto, a nauczyciele chcą podwyżki o 1000 PLN. Mam nadzieję, że rząd nie ugnie się tym razem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani minister Zalewska swoją deformą dewastuje system edukacji: najbardziej cierpią dzieci, a nauczyciele muszą strajkować aby doprosić się godziwego wynagrodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci nauczyciele,którzy najwięcej krzyczą to ludzie bez powołania nauczycielskiego na czele z Broniarzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A policjanci i lekarze jak strajkowaki to wam nie przeszkadzało? A tych dzieci z przeladowanym programem wam ludzie nie żal? Czego tak zazdroscicie innym pieniędzy ? Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej, żeby nauczyciel nauczał za darmo. Niech podwyżki dostają wszyscy w koło, policjanci, pielęgniarki, pracownicy sądów. Byleby nie nauczyciele. Nauczyciel wszak jeść nie musi, dzieci mieć nie musi, za prąd i gaz też nie musi płacić. Nauczyciel musi tylko kaganek ośwaty nieść. Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciebie nie chciałabym uczyć nawet za 500 zł. Szukasz korków, bo jesteś leniwy albo liceum to za wysokie progi. Chociaż jak rodzice chcą mieć "czyste" sumienie to niech płacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Uczeń. Gdyby pensja nauczyciela byłaby godna (on też ma dzieci, rodzinę na utrzymaniu, rachunki do zapłacenia) to korepetycji nie musiałby dawać, ale wtedy nie miałbyś do kogo iść. (Ewentualnie byłyby tańsze, a zawsze będą osoby, które potrzebują dodatkowej pracy indywidualnej, choćby nauczyciel w szkole na głowie stawał, nie każdy będzie dobry ze wszystkiego, tylko nie wszyscy to rozumieją)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z przygotowaniem materiałów z uzupełnieniem papierologii i późniejsza analiza i sprawdzeniem efektów, tak od 5 do7 zł ale za to mamy z zgodnie z paskiem dodatkowo 4 zł dniówki za wychowawstwo  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile kosztuje godzina lekcyjna nauczyciela ? Powie jakiś uczciwy nauczyciel?
  z przygotowaniem materiałów z uzupełnieniem papierologii i późniejsza analiza i sprawdzeniem efektów, tak od 5 do7 zł ale za to mamy z zgodnie z paskiem dodatkowo 4 zł dniówki za wychowawstwo    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Uczeń. Gdyby pensja nauczyciela byłaby godna (on też ma dzieci, rodzinę na utrzymaniu, rachunki do zapłacenia) to korepetycji nie musiałby dawać, ale wtedy nie miałbyś do kogo iść. (Ewentualnie byłyby tańsze, a zawsze będą osoby, które potrzebują dodatkowej pracy indywidualnej, choćby nauczyciel w szkole na głowie stawał, nie każdy będzie dobry ze wszystkiego, tylko nie wszyscy to rozumieją)
 Więc sugerujesz, że dlatego tak kiepsko uczycie bo mało wam płacą?. Taki argument zawsze można przedstawiać. Przedstawcie społeczeństwu ile chcecie zarabiać (oczywiście na razie), na godzinę, na miesiąc. Grożenie, szantażowanie strajkami jest bardzo nie etyczne. Cierpią na tym dzieci, rodzice też - bo niektórzy muszą brać wolne w pracy, a pracodawcy są niechętni. Więcpowaduje to dalsze spięcia w pracy. Szantaż, szantaż. O podwyżki walczcie innymi metodami. Szantażu nikt z nas rodziców nie będzie pochwalał.Więc proszę nie pisać o dopłatności przeciwników waszych szantaży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że są uczciwi dyrektorzy szkół którzy mają zwalniać strajkujących na ich miejsce czekają młodzi bez powiązań ze starą gwardią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapach PRLu wali z MEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moja koleżanka jedzie na prawie 2 etatach w szkole (w niespełna 40 godzin - 5 dni w tygodniu) wyciąga 8,5 tys brutto - czyli jednak można!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Powtarzasz to, co już miliony razy zostało powiedziane,  ale za zamianę Biedronki na Żabkę- szacun (czytaj: żal mi ciebie człowieku niskich lotów)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do roboty nieroby a nie strajkować nie pasuje wam zmieńcie pracę w Żabce są przyjęcia
   Powtarzasz to, co już miliony razy zostało powiedziane,  ale za zamianę Biedronki na Żabkę- szacun (czytaj: żal mi ciebie człowieku niskich lotów)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nauczycielem na emeryturze pomimo że mogłabym jeszcze pracować bo mam solidną wiedzę, ale po co? Moja emerytura jest taka jak wypłata na etacie, wreszcie się wysypiam a nie siedzę nad książkami po nocach za takie za........pieniądze!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez to proste jak przysłowiowa konstrukcja cepa , strejk przed egzaminami maturalnymi i  szkoly wyzsze bez naboru, jednak belfry  maja potężna moc hahahhahahahaahhaah
 "(...) jednak belfry  maja potężna moc hahahhahahahaahhaah"=== Z naciskiem na "hahahhahahahaahhaah" . . . :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...